en ru
lt
Rezervuoti
Meniu Uždaryti
Rezervuoti

Užsisakykite apartamentus

Grįžus į viešbutį, labiausiai norisi pailsėti. "Somnia" gero miego namų aplinka sukurta būtent taip, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir gerai išsimiegoti. Erdvūs apartamentai sukurs namų jaukumą, o gera garso izoliacija leis pasislėpti nuo miesto bei kaimynų šurmulio ir garantuos kokybišką poilsį. Dalis apartamentų turi atskirą įėjimą, todėl tas kelias dienas ar savaites, kol būsite Vilniuje, galėsite pasijusti tikru vilniečiu.

Erdvūs skandinaviško stiliaus apartamentai su vienu miegamuoju, skirti komfortabiliai mėgstančiam gyventi asmeniui ar porai. Patogu apsistoti keletui dienų ar ilgesniam periodui.

Kaina nuo 54 € / nakčiai
Erdvė 22 - 34 kv. metrai
atgal
pirmyn

Erdvūs skandinaviško stiliaus apartamentaisu vienu miegamuoju, skirti porai, šeimai su vaiku arba draugų kompanijai - iki 3 asmenų. Patogu apsistoti keletui dienų ar ilgesniam periodui.

Kaina nuo 74 € / nakčiai
Erdvė 29 kv. metrai
atgal
pirmyn

Erdvūs skandinaviško stiliaus apartamentai su vienu miegamuoju, skirti šeimai ar kelioms poroms - iki 4 asmenų. Patogu apsistoti keletui dienų ar ilgesniam periodui.

Kaina nuo 86 € / nakčiai
Erdvė 61,4 kv. metrai
atgal
pirmyn

Erdvūs skandinaviškos studijos stiliaus apartamentai, skirti porai, kelioms poroms ar draugų grupei - iki 5 asmenų. Patogu apsistoti keletui dienų ar ilgesniam periodui.

Kaina nuo 96 € / nakčiai
Erdvė 55 kv. metrai
atgal
pirmyn

Erdvūs skandinaviško stiliaus dviejų miegamųjų apartamentai, skirti šeimai, kelioms poroms ar draugų grupei - iki 5 asmenų. Patogu apsistoti keletui dienų ar ilgesniam periodui.

Kaina nuo 115 € / nakčiai
Erdvė 50 kv. metrai
atgal
pirmyn
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Mūsų privatumo politiką galite rasti čia.
sutinku