en ru
lt
Rezervuoti
Meniu Uždaryti
Rezervuoti

Partneriai

RE/MAX – nuo 2005-ųjų metų Lietuvoje sėkmingai funkcionuojanti JAV franšizės sistema, kuri užsiima nekilnojamojo turto pardavimais bei nuoma. RE/MAX – pasaulyje lyderiaujanti kompanija, kuri puikiai žinoma daugiau nei 100-ame valstybių su kontrastinga ekonomikos, kultūros bei verslo aplinka. Kompaniją vienija patys geriausi savo srities specialistai, kurie tobulėja kartu su inovacijomis, pažangiausiomis technologijomis ir plečia savo veiklą atsižvelgdami į klientų poreikius bei galimybes.

RE/MAX – vienintelė nekilnojamojo turto kompanija, kuri yra įtraukta į leidinį „50 Companies That changed The World“ („50 kompanijų, kurios pakeitė pasaulį“).

Jau daugiau nei 45 metus visi RE/MAX agentai padeda "Child Miracle Network Hospitals" organizacijai ir taip kasmet paremia milijonus vaikų.

RE/MAX turi daugiau nei 140 000 agentų daugiau nei 110 valstybių ir yra palikusi ryškiausią pėdsaką tarptautinėje rinkoje lyginant su kitomis NT kompanijomis.

Kontaktai:
www.remax.lt
+37067998484
vilniusremax@remax.lt

Klinikoje „Primum Estetica“ efektyviai sprendžiame moterų ir vyrų intymios sferos ir išvaizdos pokyčių problemas.

Čia subūrėme profesionalių medicinos ir grožio specialistų kolektyvą.

Mūsų pacientų sveikata rūpinasi daugiau kaip 20 gydytojų specialistų ir medicinos gydytojų, tarp jų – 2 profesoriai, 3 docentai, medicinos mokslų daktarai.

paslaugas teikia: akušeriai-ginekologai, krūtų ligų gydytojai, dermatovenerologai, urologai, pilvo ir bendrosios chirurgijos gydytojai, proktologai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, estetinės medicinos gydytojai, neurochirurgai, echoskopuotojai, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai.

Pacientų sveikata ir grožiu rūpinasi bei jį puoselėja patyrusios kosmetologės, lazerinės epiliacijos specialistai, kineziterapeutai ir slaugytojai.

praktika, nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas, moderniausia įranga – visa tai užtikrina, kad klinikos „Primum Estetica“ pacientai gautų pasaulinio lygio paslaugas.

Medicinos ir estetikos klinika „Primum Estetica“ Pylimo g. 47, Vilnius | +370 670 99 669 |info@primumestetica.lt

MOSS - modernus europietiškas pusryčių - pietų restoranas su lengva inspiracija iš kitų kontinentų. Moss komandos, kurios vadovas virtuvės šefas Aivaras Vaitkevičius, tikslas - gaminti suprantamą maistą, visą dėmesį skiriant skoniui, geriausios kokybės produktams, meistriškumui ir estetiškam bei kūrybiškam pateikimui.

Restoranas įsikuręs senamiesčio širdyje, šalia seniausio Vilniuje Halės turgaus, nemaža dalis produktų užaugintų vietinių ūkininkų būtent iš čia kasdien atkeliauja iš pradžių į virtuvę, paskui ir ant svečių stalo.

Kontaktai:
www.moss.lt
info@moss.lt
+370 671 01 017

Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Mūsų privatumo politiką galite rasti čia.
sutinku